Marte Meo – z własnych sił coś osiągnąć

 • image

  „Naucz mnie sztuki małych kroków

  – Antoine de Saint-Exupery
 • image

  Obraz mówi więcej niż 1000 słów

  – Lao Tse
 • image

  Mama wszystkiego mnie nauczy

 • image

  Marte Meo… z własnych sił coś osiągnąć.

Kooperacja

Maria Aarts – Marte Meo

„Marte Meo” to chroniona patentem nazwa specyficznej metody komunikacji, która opracowana została przez holenderkę Marie Aarts. Nazwa wywodzi się ze starożytnej mitologii, w języku łacińskim znaczy „mar martis” a sens jej w tłumaczeniu „osiągnąć coś z własnej siły”. Taka nazwa została wybrana przez założycielkę. Uwzględnia ona główne punkty, charakterystyczne dla podejścia i sposobu identyfikacji posiadanych już zdolności, ich aktywowanie i rozwijanie nowych modeli komunikacji rodziców i dzieci.

Zdrowa rodzina – pierwsze kursy

Pierwsze kursy Marte Meo „Practitioner” i kurs terapeutów znalazły miejsce w Opolskiej Zdrowej Rodzinie, w profesjonalnym ośrodku opieki nad kobieta ciężarną i jej potomstwem. W ramach działalności ośrodka oferowana jest pełna kompleksowa opieka ukierunkowana na zdrowie matki i dziecka.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Homo Creator Opole

Której misją jest wszechstronny rozwój dzieci i rodziców oraz skuteczna pomoc w przezwyciężaniu kłopotów szkolnych i osobistych w jak najkrótszym czasie, zatrudnia Marte Meo Terapeutów.

Doktor Julia Kania, Opole

Doktor Julia jest lekarzem pediatrą, specjalistą rehabilitacji medycznej. Prowadzi własną specjalistyczną praktykę lekarską.

Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia

Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia pomagająca ludziom, małżeństwom i rodzinom, doświadczających trudności w codziennym życiu, wprowadziła do swojej działalności terapeutycznej metodę Marte Meo i ma swoich pierwszych Terapeutów.

 • DFOZ
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prywatna Praktyka Logopedyczna mgr Grażyna Korasiak

Prywatna Praktyka Logopedyczna neurologopeda, terapeuta wczesnej interwencji, certyfikowany terapeuta SI Gabinet diagnozy i terapii małego dziecka Zakres usług: diagnoza i terapia zaburzeń komunikacji, zaburzeń funkcji pokarmowych, problemów z karmieniem, zaburzeń regulacji i integracji sensorycznej i komunikacji. 45- 061 Opole ul. Katowicka 67b/14

 • Praktyka Logopedyczna Grażyna Korasiak
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.